Szanowni Państwo!

BELLIS to dynamicznie rozwijająca się firma, założona w marcu 2005 roku. Od początku działalności stawiamy na jakość i profesjonalizm.

W ramach firmy BELLIS funkcjonuje nowoczesny, stylowo urządzony kompleks: salon oraz sklep kosmetyczny.
Czyste receptury kosmetyków do pielęgnacji domowej, które oferujemy w naszym sklepie pozbawione syntetycznych konserwantów i barwników, pozwalają właściwie realizować potrzebę dbania o siebie oraz własne otoczenie.

Większość podrażnień oraz uczuleń skóry wywołują różnorodne związki chemiczne, wszechobecne w naszym otoczeniu. W związku z powyższym istnieje potrzeba indywidualnego dopasowania kosmetyków oraz zabiegów do określonego typu cery – na co pracownicy naszego salonu zwracają szczególną uwagę.

Salon kosmetyczny wyposażyliśmy w najnowocześniejszy sprzęt kosmetyczny. Świadczymy pełną gamę usług w ramach zabiegów leczniczo - pielęgnacyjnych twarzy oraz ciała. Wykonujemy wszystkie, najbardziej nowatorskie na dzień dzisiejszy zabiegi w kosmetologii takie jak: mikrodermabrazja, mezoterapia bezigłowa, cellulogia, peeling migdałowy, masaże gorącymi kamieniami, stemplami tajskimi i wiele innych. Posiadamy autoryzację firmy Bielenda.

W ofercie salonu kosmetycznego możecie Państwo wybierać spośród 60 różnych zabiegów.

Pracownicy firmy Bellis posiadają doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje w dziedzinie kosmetologii. Uczestniczą w wielu szkolenich i kursach, podnosząc swoje umiejętności dla Państwa po to, aby zawsze profesjonalnie Państwa obsłużyć.